Späť
Novinky z Westendu

WESTEND PLAZZA – nové srdce WESTEND BIZNIS ZÓNY

Stavebné práce na poslednej z komplexu budov v našej Westend biznis zóne finišujú. WESTEND PLAZZA je administratívnou budovou najnovšej generácie, ktorá prinesie do lokality 33 000 m2 kancelárskych priestorov najvyšších štandardov, ako aj reprezentatívne kongresové centrum s troma sálami rôznej kapacity.

WESTEND PLAZZA je navrhnutá tak pre náročných klientov z prostredia medzinárodných spoločností, ako aj lokálnych lídrov a menšie spoločnosti. Vďaka svojím kvalitám bola WESTEND PLAZZA nominovaná na sídlo Európskej liekovej agentúry (EMA). Špecifikom projektu je jedna z najväčších podlahových výmer samostatného poschodia na trhu. Vo WESTEND PLAZZA však môžu sídliť aj spoločnosti, ktoré uprednostňujú výmery od 18m2. Venované im je celé jedno podlažie.

WESTEND PLAZZA je jediná administratívna budova na Slovensku, v ktorej nájdete namiesto kantíny priestranný „food court“ s netradičnými prevádzkami domácej i svetovej kuchyne. Šťavnaté burgre, vietnamské pho alebo špeciality thajskej, indickej či gréckej kuchyne si bude môcť vychutnávať až 270 stravníkov naraz. Pribudnú nové prevádzky, ktoré zvýšia pracovný komfort všetkým nájomcom i návštevníkom biznis zóny. Nová budova prinesie do lokality okrem služieb aj príjemnú oddychovú zónu s fontánou. Nádvorie – Plazza, ktorému budova vďačí aj za svoj názov, má ambíciu sa stať novým srdcom celej biznis zóny.

Rozšíria sa i parkovacie možnosti pre zamestnancov. Na štyroch podlažiach v podzemnej garáži nájde parkovanie viac než 1100 áut. Okrem státí pre návštevníkov a zmluvných parkovacích miest bude k dispozícii cca 160 parkovacích miest pre zamestnancov spoločností, ktoré budú fungovať systémom „first come, first serve“.

Prvých nájomcov privíta WESTEND PLAZZA už v máji 2019, kedy je naplánované aj otvorenie food courtu a ďalších obchodných prevádzok, ktoré Vám už čoskoro predstavíme.

V prípade záujmu o kancelárske alebo obchodné priestory kontaktujte obchodné oddelenie JTRE na telefónnom čísle 0903 448 448 alebo info@westend.sk.