PRIESTORY NA PRENÁJOM

Westend je nová biznis zóna neďaleko centra mesta, ktorá ponúka moderné kancelárie. Prirodzenou dominantou lokality je aj 17-poschodový Westend Square. Komplex dopĺňa objekt Westend Court.

AK MÁTE ZÁUJEM O PRENÁJOM PRIESTOROV,
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ.

WestendPLAZZA

Architektúra najnovšej budovy biznis parku Westend Plazza odzrkadľuje posledné trendy moderných kancelárskych priestorov a spolu s nádvorím a malým námestím dopĺňa biznis zónu Westend. Vo dvoch navzájom prepojených budovách T a Z je k dispozícii takmer 33 000 m² administratívnych priestorov.

Viac info

WestendGATE

Dve samostatné budovy objektu Westend Gate ponúkajú takmer 32 500 m2 administratívnych priestorov. Budova A má rozlohu takmer 5 900 m2 a budova B ďalších 28 000 m2.

Viac info

WestendCOURT

Administratívna budova Westend Court ponúka na 9 nadzemných podlažiach na prenájom 8 000 m2 kancelárskych priestorov, obchodné a skladové priestory.

Viac info

WestendSQUARE

Administratívna budova Westend Square, ktorá ponúka 19 000 m2 kancelárskych priestorov vysokého štandardu, ako aj komfortné a efektívne pracovné prostredie.

Viac info
Podujatia

Hlavolamy, logické úlohy a veľa otázok – aj taká bola prvá prednáška SAVinci

Viac ako 50 hostí zaujala prvá z cyklu interaktívnych prednášok SAVinci organizovaných Westend biznis zónou a Slovenskou akadémiou vied. Vedecké objavy z kvantovej fyziky prezentoval laickej verejnosti Daniel Nagaj, výskumník SAV, ktorý sa po pôsobení v zahraničí vrátil domov, aby sa mohol venovať výskumu a popularizovaniu vedy na Slovensku. Ako je možné čo najkratšie spojiť […] Viac >>

Novinky z Westendu

Slovenská akadémia to vo Westende vie. Štartujeme cyklus interaktívnych prednášok SAVinci.

Westend a Slovenská akadémia vied sa spolu vydávajú do boja so záplavou nových vedeckých objavov. Laickej verejnosti prinesú tento rok cyklus interaktívnych prednášok SAVinci, v rámci ktorého sa dozviete všetko o tom, čo ľudstvo čaká v budúcnosti. Najnovšie a často ešte nepublikované informácie z rôznych oblastí budú prezentovať vedecké kapacity naprieč všetkými vednými odbormi. Westend […] Viac >>

Novinky z Westendu

Nová Powerlogy kaviareň

Zastavte sa v novootvorenej kaviarni Powerlogy space&coffee vo Westend Square a vyskúšajte nový (biohackerský) prístup ku káve, raňajkám a snackom. Vítaní sú všetci, ktorí hľadajú spojenie kvality, zdravia a chuti. V kaviarni si môžete zakúpiť Powerlogy produkty prémiovej kvality ako MCT olej, ghee, kolagén, škoricu a pravú bean-to-bar čokoládu. Ponukou poteší aj tých, ktorí sú […] Viac >>