Späť
Novinky z Westendu

Pohodlné parkovanie v podzemnej garáži

S dokončením poslednej etapy výstavby pribudla v biznis zóne nová moderná budova Westend Plazza, ktorá sa okrem foodcourtu namiesto tradičnej kantíny, môže pochváliť troma konferenčnými sálami a veľkorysým biznis parkom. Administratívna budova je navrhnutá tak pre náročných klientov z prostredia medzinárodných spoločností, ako aj lokálnych lídrov a menšie firmy. Vďaka svojím kvalitám bola nominovaná na sídlo Európskej liekovej agentúry (EMA). Špecifikom projektu je jedna z najväčších podlahových výmer samostatného poschodia na trhu a tzv. shared offices.

Pozitívna zmena, ktorá sa dotkla celej Westend biznis zóny, sa týkala aj parkovania a v podzemnej garáži je okrem parkovacích miest pre klientov vyhradených 270 miest pre verejnosť. Na prvom podzemnom podlaží nájdu návštevníci 105 krátkodobých parkovacích miest na 30 minút zdarma a 165 miest na 9 hodín iba za 4 eurá, ktoré fungujú systémom „first come, first serve“. Na štyroch podlažiach v podzemnej garáži nájde parkovanie viac než 1100 áut, ktoré sa tam dostanú dvoma pohodlnými vjazdmi.

V prípade záujmu o kancelárske alebo obchodné priestory kontaktujte priamo obchodné oddelenie na čísle 0903 448 448 alebo napíšte na info@westend.sk.