Späť
Novinky z Westendu

Nové námestie Westend Plazza sa už predstavilo

Festivaly pouličného jedla sa tešia stále veľkej obľube. Prinášajú spestrenie nielen do našich jedálničkov, ale aj do medziľudských vzťahov. Leto je určite ideálnym obdobím na stretnutia vonku pri dobrom obede a chutnom dezerte.

Tento raz pritiahol Food Park všetkých užívateľov aj návštevníkov tejto modernej biznis zóny na nové námestie pred nedávno dokončenou budovou Westend Plazza, kde vznikol veľkorysý zelený park doplnený fontánou a množstvom lavičiek. V stánkoch okrem tradičných hamburgerov ponúkali predajcovia slané aj sladké palacinky a nechýbala ani typická letná ľadová kávička.

Ľudia si pochvaľovali najmä veľký priestor a možnosť ukryť sa pred poludňajším slnkom do príjemného tieňa v podnoží budov. Food Park bol iba malou ukážkou, ako to bude už onedlho na námestí Westend Plazza vyzerať.

Namiesto tradičnej kantíny bude už o pár týždňov otvorený priestranný „food court“ s netradičnými prevádzkami domácej i svetovej kuchyne. Šťavnaté burgre, vietnamské pho alebo špeciality thajskej, indickej či gréckej kuchyne si bude môcť vychutnávať až 270 stravníkov naraz v interiéri a množstvo ďalších aj v príjemnom prostredí parku administratívnej budovy najnovšej generácie, ktorá má ambície stať sa srdcom celej biznis zóny.