Späť
Novinky z Westendu

La Donuteria vo Westende

Už dávno ste milovníkmi slávneho amerického sladkého pečiva s dierou uprostred a rôznymi polevami navrchu alebo ste túto dobrotu ešte nikdy neochutnali? Od 1. augusta vám sladké donuty ponúkne La Donuteria aj vo Westende. A nielen to! V deň otvorenia prvých 100 zákazníkov dostane chutný čerstvý donut zadarmo!

La Donuteria je slovenská prevádzka, ktorá ponúka donuty z ručne robeného, vláčneho a nadýchaného cesta podľa vlastnej receptúry, ktorej vytvorenie trvalo viac ako jeden celý rok, ale oplatilo sa experimentovať. Cesto sa pripravuje každý deň čerstvé a je bez chemických prísad či náhrad. Na jeho výrobu aj výrobu glazúr používajú len tie najkvalitnejšie lokálne suroviny, o čom vás presvedčí hneď prvé zahryznutie. Zastavte sa teda v novej pobočke La Donuterie v budove Westend Square a ochutnajte stálice ich ponuky, ktorú tvorí 6 druhov donutov. Taktiež môžete ochutnať špeciálne či sezónne donuty s netradičnými príchuťami, ako napríklad kokosové raffaelo či kombináciu višňa-marshmallow. V ponuke majú aj donuty pre vegánov bez obsahu mlieka a masla, na svoje si teda príde aj ten najrozmaznanejší jazýček.

„Donutky sú fenoménom všade na svete a my ich chceme prispôsobiť tak, aby našim ľuďom chutili čo najviac,“ hovorí majiteľ a zakladateľ La Donuterie Peter. Príďte teda ochutnať kvalitné hand-made donuty od slovenského výrobcu – vždy čerstvé, vždy voňavé a vždy neodolateľne chutné!

Keďže však donutky pripravujú každý deň čerstvé, vždy skoro ráno, ako vo väčšine kvalitných donuterií po svete, môže sa stať, že budú mať vypredané 😊 Otvorené teda mávajú len do VYPREDANIA. A veru, stáva sa to často 😊 Odporúčame prísť skôr, aby ste sa vyhli sklamaniu. Pri väčšom odbere neváhajte zavolať a objednať si svoje donuty v obľúbenej príchuti v požadovanom množstve vopred.