Späť

Logo FOOD SEASON

Ako už vyplýva z názvu, naším cieľom je variť chutne a zdravo zo sezónnych surovín, ktoré pochádzajú predovšetkým z nášho regiónu.

Naše mäso a zelenina pochádza výlučne z BIO farmy na juhu Slovenska. Naši zákazníci si môžu vychutnať tradičnú kuchyňu, ktorú sme obohatili o moderné prvky. Do uponáhľaného pracovného prostredia tak chceme vniesť zdravé, tradičné i moderné jedlá, ktoré pohladia telo i dušu, pretože jedlo nie je len potreba, ale je to zážitok, ktorý si treba vychutnať.

Naše jedlá sú vždy pripravované s láskou a veľkým zanietením, aby si každý zákazník mohol vychutnať jedlo pripravené z poctivých, chutných a kvalitných surovín. Mäso pripravujeme tradičnou francúzskou metódou sous-vide, teda dlhým varením vo vákuu, ktoré je jedným z najzdravších a najchutnejších spôsobov prípravy. Mäso je tak dokonale a rovnomerne prepečené a zachováva si svoju šťavnatosť a vôňu a na rozdiel od bežného spôsobu prípravy pokrm nestráca vitamíny a minerálne látky.

Našou zásadou je variť zdravo, bez použitia akýchkoľvek polotovarov a hlavne s láskou pretože „Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu“. Našu filozofiu dokonale vystihuje citát Malcolma Forbesa: „Jedlo živí telo, ale dobré jedlo vyživuje aj dušu.“

FOOD SEASON

OTVÁRACIA DOBA

Po – Pi / 11:00 – 15:00
So – Ne / Zatvorené

UMIESTNENIE

Westend Square, prízemie

U NÁS PLATÍ

Stravné lístky: áno
Platobné karty: áno