Späť

Logo 101 DROGERIE

V predajniach 101 Drogerie nájdete približne 6000 druhov tovaru. K najvyhľadávanejšiemu sortimentu patrí pleťová, vlasová a dekoratívna kozmetika pre mužov i pre ženy, produkty ústnej hygieny, výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa, dámska hygiena. Sortiment dopĺňajú výrobky starostlivosti o domácnosť – pracie prášky, čistiace a umývacie prostriedky. Doplnkový tovar tvorí pestrá ponuka vlasovej galantérie, sviečok, kahancov, žuvačiek či energetických tyčiniek.

Sortiment 101 Drogerie neustále inovujeme, rozširujeme a prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov. Približne 800 – 1000 druhov tovaru si môžu zákazníci 101 Drogerie zakúpiť každé dva týždne za zvýhodnené akciové ceny. O ponuke sa dozvedia prostredníctvom letákov doručených do poštových schránok na celom Slovensku, newslettera doručeného mailom alebo našej webovej stránke.

Okrem pravidelných letákových akcií pripravuje 101 Drogerie množstvo ďalších marketingových akcií, v ktorých zákazník dostáva k nákupu tovar grátis, alebo postupuje do zlosovania o hodnotné ceny. Výnimkou nie sú ani návštevy kozmetičky, vizážistky, vlasovej odborníčky v našich predajniach, ktoré zákazníčkam poskytujú bezplatné služby a poradenstvo.

OTVÁRACIA DOBA

Po – Pia / 8:00 – 16:30
So – Ne /Zatvorené

UMIESTNENIE

Westend Plazza