Späť
Novinky z Westendu

Food court vo Westende Plazza už otvorený

Po kolaudácii stavby sa do dokončovania pustili aj jednotlivé prevádzky. Tie ponúknu na prízemí poslednej z plánovaných budov i širokú paletu jedál domácej i svetovej kuchyne. Popri dokončovaní priestorov kuchyne a výdajného miesta si majitelia prevádzok už teraz pripravujú novinky, akcie a rôzne benefity, ktoré vo svojom zariadení ponúknu.

Westend Plazza sa stane jedinou administratívnou budovou na Slovensku, v ktorej sa – namiesto v štandardnej kantíne – budú môcť ľudia najesť v priestrannom food courte. Priestor takmer celého prízemia tejto 8 poschodovej budovy ponúkne miesto na sedenie až 270 klientom. Tí si budú môcť vybrať z ponuky šiestich prevádzok. Vietnamské pho, šťavnaté burgre, zdravé sushi a špeciality thajskej, indickej či gréckej kuchyne si môžu prísť vychutnať nielen zamestnanci, ale aj návštevníci, pretože k dispozícii bude viac ako 250 parkovacích miest pre verejnosť.

Nový sortiment jedál a príjemné prostredie, ktorého súčasťou je aj možnosť najesť sa v príjemnom prostredí biznis parku, zvýšia pracovný komfort všetkým nájomcom i návštevníkom Westend biznis zóny. Nádvorie – Plazza, ktorému budova vďačí aj za svoj názov, má ambíciu sa stať novým srdcom celej biznis zóny.

V prípade záujmu o kancelárske alebo obchodné priestory kontaktujte obchodné oddelenie JTRE na telefónnom čísle 0903 448 448 alebo info@westend.sk.